Par Galactico

Par Galactico - iespēju bezgalība!

Galactico veido pieci pazīstami tirdzniecības centri – Alfa, Origo, Galerija Centrs, Mols un Dole, kas izvietoti Rīgā. Skatīt karti!

Tirdzniecības centri saliedējoties veido zvaigžņu pasauli. Vienmēr krāsainu. Vienmēr iedvesmojošu. Vienmēr dzīvu. Vienmēr mainīgu – kā KALEIDOSKOPS. Tas sevī ietver solījumu par iepirkšanās galaktiku – vienmēr aizraujošu un iedvesmojošu!

Galactico galvenie produkti ir Galactico servisi, Galactico Dāvanu karte un Galactico Privilēģiju programma.

Galactico servisi ir vienots pakalpojumu kvalitātes standarts. Tie ir vairāk nekā 30 pakalpojumi un ērtības, ko nodrošinām un garantējam saviem pircējiem, lai padarītu iepirkšanos iespējami ērtu un patīkamu. Galactico Dāvanu karte ir ērts veids kā apsveikt svētkos un ļaut dāvanas saņēmējam pašam izvēlēties piemērotāko dāvanu jebkurā no pieciem Galactico tirdzniecības centriem. Dalība Galactico Privilēģiju programmā ļauj saņemt atlaides, īpašos piedāvājumus, kā arī uzkrāt punktus par katru pirkumu, kurus var apmainīt pret Galactico Dāvanu karti.

Mūsu lapā tiek izmantotas sīkdatnes, lai uzlabotu vietnes lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās ērtāku darbību. Lai turpinātu lietot lapu, Tu apliecini, ka piekrīti sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar sīkdatņu noteikumiem.